DEFENCE COLOR SCULPT MASCARA

L2,000

S’ka stok

Out of stock

SKU: 2133

Pershkrimi i produktit

Rimel i cili zgjat dhe lakon qerpiket. Forma specifike e furces ndihmon ne aplikimin e thjeshte dhe korrekt te rimelit. I lehte per tu hequr. I testuar oftalmologjikisht. Zgjat dhe lakon qerpiket deri ne +12%.

 

permban

Perzierje nga dyllra vegjetal (dyll blete, candelilla, carnauba):  Bejne teksturen te dendur, por te bute.

Polimere strukturuese per qerpiket:  Krijon nje shtrese shume te holle qe ngjitet ne qerpike dhe i trashon ato.

Agjent film-formuese (PVP):   Krijon nje film te padukshem dhe elastik mbi qerpike qe i mban ato te ndare.

Kompleksi aktiv (apigjenina, peptidi, acidi oleanolik):  Forcon strukturen e qerpikeve.

perdorimi

Aplikojeni si cdo rimel tjeter.

paketimi

8ml