DEFENCE COLOR LIPMAT

L1,350

Ka stok

In Stock

SKU: 2880

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Buzekuq me ngjyre mat intensive dhe qe zgjat. Hidraton dhe mbron buzet. I disponueshem ne 6 nuanca (401 deri ne 406).

permban

FAKTORET “GLOW” – Kombinim i vecante i perberesve aktiv antioksidues te cilet mbrojne kunder stresit oksidativ:

Ekstrakti i lipideve te kakaos: Permban biolipide speciale qe zbusin siperfaqen e lekures.

Vaji Moringa oleifera:  Zbutes efektiv qe forcon dhe mbron lekuren nga demtimet qe vijne nga mjedisi (agjent anti-ndotes).

Vitamina E:  Mbron nga radikalet e lira dhe stresi oksidativ.

Pluhur shum i imet (Kaolin): Siguron pamje te shkelqyer mat.

perdorimi

Aplikojeni duke u nisur nga periferia drejt qendres se buzes. Perdorni ne fillim lapsin e buzeve per ti konturuar me mire.

paketimi

3.5 ml