Brain Elevate Veg Capsules

L3,180

S’ka stok

Out of stock

SKU: 10795

Pershkrimi i produktit

  • Me Ginkgo Biloba, RoseOx® and Fosfatidil Serine
  • Lufton radikalet e lira dhe përmban nutrient për neuronet

NOW® Brain Elevate™ është formuluar shkencërisht për mirëmbajtjen e funksioneve cerebrale. Formula përmban Ginkgo Biloba, RoseOx® të njohura për vetitë e tyre kundër radikaleve të lira. Ky produkt është formuluar me Fosfatidil Serine, L-Glutaminë dhe Kolinë të njohur si nutrient thelbësor për trurin.

 

perdorimi

1 kapsulë, 1 deri 2 herë në ditë.

paketimi

60 kapsula

permbajtja

Përmbajtja Sasia për dozim: Sasia % së vlerës ditore
Ekstrakt nga gjethe Ginkgo biloba (min. 24% Ginkgoflavonglikoside dhe 6% Ginkgolide) 60 mg *
RoseOx® ektrakt nga gjethe Rosmarinus officinalis (min. 6% Acid Karnosik) 25 mg *
Fosfatidil Serine 15 mg *
Kompleks Huperzine (Huperzia serrata) 25 mcg *
L-Glutaminë (Formë e lirë) 125 mg *
Ekstrakt nga gjethe Centella asiatica (4:1 Extract) 125 mg *
Kolinë (nga Bitartrati kolinës) 50 mg *

perberes te tjere

Celulozë (kapsulë), miell orizi, stearat magnezi (origjinë bimore) dhe Silicë. Përmban sojë.