GINSENG X 10 flaconcini

L1,900

Ka stok

In Stock

SKU: 13043

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Suplement ushqyes i bazuar në ekstraktin e xhensenit, i njohur për vetitë e tij toniko-adaptogjene.
Xhenseni është gjithashtu një tonik në rast të lodhjes fizike dhe mendore.
Me arome te mollës së kuqe.

Paralajmerime:

Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore.

Suplementet ushqimore nuk synohen të zëvendësojnë një dietë të larmishme dhe të ekuilibruar dhe një mënyrë jetese të shëndetshme.

Nuk rekomandohet për përdorim tek fëmijët dhe gjatë shtatzënisë dhe/ose laktacionit.

Pa gluten.

perberesit

Përbërësit per nje flakon: Ginseng radice e.f.     200 mg

 

Perdorimi

Rekomandohet të merret 1 flakon në ditë, në mëngjes.

 

paketimi

10 Flakon *  30 ml.