MOOD SUPPORT WITH ST JOHNS WORT 90 VCAPS

L3,350

S’ka stok

Out of stock

SKU: 13600

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Suplement ushqyes me ekstrakte bimore që ndihmojnë në mbështetjen e një sistemi nervor të shëndetshëm dhe një gjendje humori pozitive dhe të ekuilibruar.

 

permbajtja

Permbajtja: Sasia për dozim:
Tiaminë 2 mg
Niacinë 25 mg
Vitaminë B-6 10 mg
Folat 680 mcg DFE (400 mcg Acid Folik)
Vitamin B12 200 mcg
Acidi Pantotenik 50 mg
Magnez 50 mg
Zink 5 mg
Mangan 2 mg
Ekstrakt i St. Johns Wort (Hypericum perforatum) (barishte) (min. 0,3% hipericin) 450 mg
Ekstrakt i borzilokut të shenjtë (ekstrakt Tulsi) (gjethe) 100 mg
Valeriana (Valeriana officinalis) (Rrënja) 50 mg
5-HTP (5-hidroksitriptofan) (Griffonia simplicifolia) (Farë) 20 mg
GABA (Acidi Gama Aminobutirik) (Formë e Lirë) 250 mg
Taurine (formë e lirë) 125 mg
L-Theanine 50 mg

perdorimi

2 kapsula ne ditë me ushqim.

paketimi

90 kapsula