GABA (Acidi Gama-Aminobutirik) 500 mg

L2,480

Ka stok

In Stock

SKU: 10409

Find in Store

Pershkrimi i produktit

  • Suport për neurotransmetuesit
  • Me Vitaminë B6

GABA (Acid Gama-Aminobutirik) është një aminoacid neurotransmetues. GABA prodhohet në mënyrë fiziologjike nga trupi jonë, prezenca e tij në sistemin nervor qëndror promovon relaksimin dhe qetëson tensionin nervor.

PERDORIMI

1 kapsulë me stomakun bosh, 2-3 herë në ditë ose sipas nevojës.

PAKETIMI

100 kapsula

PERMBAJTJA

Përmbajtja Sasia për dozim: Sasia % së vlerës ditore
Vitaminë B6 (nga HCl Piridoksin)2 mg 2 mg 118%
GABA (Acidi Gama-Aminobutirik) 500 mg *

PERBERES TE TJERE

Celulozë (kapsula), miell orizi, silic dhe stearat magnezi (origjinë bimore)