TRUE CALM™ VEG CAPSULES

L2,550

Ka stok

In Stock

SKU: 11818

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Suport për neurotransmetuesit -Ndihmon në përmirësimin e humorit dhe gjendjes emocionale -Përzierje aminoacidesh me vitamina B dhe valeriana.

Perdorimi

1 kapsulë, 1 deri në 3 herë në ditë, me stomakun bosh ose para vakteve.

paketimi

90 kapsula

perberesit

Niacin (si Niacinamide)                                                                    45 mg 281%

Vitaminë B6 (nga HCl Piridoksine)                                                8 mg   471%

Magnez (nga Bisglicenati i magnezit) (TRAACS™)                    6.5 mg 2%

GABA (Acidi Gama-Aminobutirik)                                                200 mg *

Glicinë                                                                                                  200 mg *

Taurinë                                                                                                 200 mg *

Inositol                                                                                                 100 mg *

Valeriana (Valeriana officinalis)                                                       25 mg *

Perberes te tjere: Hipromelozë (kapsulë celuloze) dhe acid stearik (origjinë bimore)