ESI ASHWAGANDHA 10 FLACONCINI

L1,900

Ka stok

In Stock

SKU: 13045

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Suplement ushqimor i bazuar në Ashwagandha. Rrënja e Ashwagandha (withania) ka veti toniko-adaptogjene, është tonik në rast të lodhjes fizike dhe mendore, i dobishëm për relaksim dhe mirëqenie mendore. Me arome te mollës së kuqe.

perberesit

Vlerat mesatare për 1 flakon Ashwagandha  250 mg

Ujë i purifikuar, fruktoz, mjalti i gështenjës, boronica (Vaccinium myrtillus L.) fruta të thata të koncentruara, ashwagandha [Whitania somnifera (L.) Dunal] ekstrakt hidroglicerine me rrënjë; Acidifikues: acid citrik; trashës: miell i farës së guarit; shije natyrale; konservues: sorbat kaliumi dhe benzoat natriumi.

Perdorimi

1 flakon në ditë, në mëngjes.

Paralajmerime: Nuk rekomandohet për përdorim nga fëmijët, grate shtatzëna dhe ato me gji. Ruajeni në temperaturën e dhomës.

Paketimi

10 flakon * 30 ml.