DEFENCE HAIR PURIFYING DRY SHAMPO SPRAY

L1,000

Ka stok

In Stock

SKU: 12033

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Shampo e thate spraj e cila largon papastërtitë dhe sebumin e tepërt. Me veti kundër aromës, i jep flokëve shkelqim dhe butësi ndërmjet larjeve.

permban

-Niseshte misri një lëndë ndihmëse me veti thithëse vaji.

-Agjent deodorues redukton formimin e erës së pakëndshme.

-ProVitamin B5 (panthenol) Me efekte hidratuese dhe mbrojtëse si në lëkurën e kokës ashtu edhe në flokë duke shfaqur edhe veti riparuese. Depërton lehtësisht në boshtin e flokëve, duke rivendosur hidratimin dhe duke luftuar dëmtimet e shkaktuara nga agjentët mjedisorë dhe trajtimet agresive të stilimit të flokëve.

perdorimi

Tundeni mirë dhe shpërndajeni në mënyrë të barabartë në flokë të thatë dhe të krehur nga një distancë prej rreth 15 cm. Lëreni të veprojë për disa minuta dhe më pas lajeni.

paketimi

150 ml