O.SH STRENG. HAIR CONDIT.BLUE LAGOON.280 ML(1861E)

L470

Ka stok

In Stock

SKU: 11928

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Rindërtoni strukturën natyrale të flokëve tuaj për ta bërë atë më të fortë dhe më të shëndetshëm duke përdorur këtë balsam të pasur me alga organike dhe argjil natyrale.

permban

  • Ekstrakti i algave organike hidraton dhe ushqen flokët tuaj, duke e mbrojtur atë nga agjentët e jashtëm.
  • Balta natyrale forcon rrënjën e flokut dhe strukturën natyrale të tij, duke parandaluar rënien e flokëve.