REDENYL SHAMPO 200ml (Anti Dandruff/Anti Hair Loos)

L1,500

Ka stok

In Stock

SKU: 13495

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Shampo kundër zbokthit dhe kundra rënies së flokëve e specializuar për seborre, zbokth, flokë të yndyrshëm.

perdorimi

Aplikoni një sasi të vogël produkti në flokët tuaj, masazhojeni dhe lëreni të veprojë për pak kohë. Shpëlajini flokët tërësisht. Përdoreni produktin ditë pas dite. Si mirëmbajtje, lani dy herë në javë ose siç udhëzohet nga dermatologu juaj.

permban

Sulfat Natriumi Laureth, Acid Salicilik, Kokamidopropil, Betainë, Propanediol, Vaj Kastori i hidrogjenizuar, Pantenol, Niacinamide, Glicerinë, Inositol, Hidroksid natriumi.