O.SH POMEGRANATE & PATCHOULI SHAMPO 280 ML (2995E)

L550

S’ka stok

Out of stock

SKU: 11912

Pershkrimi i produktit

Shampo flokesh nga linja TANTALISING POMEGRANATE & PATCHOULI me aromë ekzotike, e pasur me vajra esencial, të cilat forcojnë dhe vitalizojnë flokët tuaj.

Kjo linjë zgjon shqisat tuaja dhe do ju bëjë të dukeni sikur sapo keni dalë nga sallonet estetike.

Permban

  • Ekstrakti i shegës i lë flokët tuaj të lëmuar dhe plotë shkëlqim.
  • Vaj organik i Patchoulit hidraton intensivisht flokët tuaj duke ju dhuruar atyre një butësi të mëndafshtë.