Rigenforte Balsamo Rivitalizzante

L1,150

Ka stok

In Stock

SKU: 2586

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Rigenforte Balsamo Rivitalizzante është produkti ideal për flokë të dobësuar dhe pa jetë. I pasur me ekstrakte ushqyese, ky produkt parandalon rënien dhe dobësimin ë flokëve. Balsami përvec efektit zbutës, lehtëson krehjen, dhuron volum dhe shkëlqim, për një rezultat që përkon me flokë të mëndafshtë.

perdorimi

Aplikoni produktin tek skalpi dhe masazhojeni me krëhër gjatë gjithë gjatësisë së flokut, mbajeni për pak minuta dhe pastaj shpërlajeni me ujë të ngrohtë dhe të bollshëm. Mund të përdoret cdo ditë.

paketimi

Flakon 200 ml

perberesit

Biotinax

Keratinë

Vaj Argani

Pantenol

Qeliza staminale

Nuk permban: Parabene, ngjyrues artificial, SLS, SLES