Shampoo Propoli BIO

L1,500

Ka stok

In Stock

SKU: 2617

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Shampo organike e formuluar posacerisht per floke te yndyrshem dhe me zbokth. Ribalancon dhe rregullon prodhimin e yndyres.

Pa SLS. E testuar per nikelin.

permban

Propolis dhe ekstrakt rrodhe (burdock) – te rendesishem per reduktimin e yndyres dhe per me shume volum dhe shkelqim.  Ndihmojne ne eleminimin e zbokthit dhe aromes se keqe te flokut.

perdorimi

Aplikoni shampon ne floke te lagur, masazhojeni lehtesisht dhe shperlajeni.

paketimi

200  ml