O.SH COCONUT & SHEA SHAMPO 280 ML (2896E)

L550

Ka stok

In Stock

SKU: 11909

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Shampo flokesh e cila ushqen flokët tuaj dhe ka veti të fuqishme hidratuese.

Frymëzuar nga ishujt tropikal, linja TROPICAL COCONUT & SHEA është krijuar nga kombinimi i kokosit dhe gjalpit Shea, të cilat së bashku hidratojnë flokët nga rrënja deri në majë.

 

permban

  • Kokosi shkëlqen dhe strukturon flokët e thatë dhe të dëmtuar.
  • Gjalpi Shea organik hidraton flokët tuaj dhe riparon majat dyshe, duke i lënë flokët tuaj të butë dhe plotë jetë.