DEFENCE HAIR SHAMPOO ANTI-DRY DANDRUFF

L1,080

Ka stok

In Stock

SKU: 12012

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Shampo dermopurifikante kundër zbokthit dhe petëzimit të skalpit.

 

permban

-Pirokton olaminë- Një agjent antibakterial aktiv kundër proliferimit të kërpudhës Malassezia furfur, duke zvogëluar në mënyrë efektive intensitetin e zbokthit.
-Glicerinë- Hidraton lëkurën e kokës dhe e ekuilibron atë, duke ndihmuar kështu në reduktimin e zbokthit.

perdorimi

Aplikoni shampon butësisht në flokë të lagur dhe në skalp. Masazhojeni për pak minuta dhe shpëlajeni. Rekomandohet të përdoret 2-3 herë në javë, por edhe më shumë në rast se është e nevojshme.

paketimi

200 ml