DEFENCE HAIR SHAMPOO DERMOSOOTHING

L1,250

In Stock

SKU: 12007

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Shampo shumë delikate, formuluar posacërisht për larje të shpeshta dhe skalp të ndjeshëm e të irrituar. Falë Pro-Vitaminës B5 ndihmon në qetësimin e irritimeve. Rekomandohet të përdoret për larje të shpeshta ose e alternuar me shampo për trajtime specifike.

 

Permban

-Pro-Vitamin B5 (pantenol)- Hidraton dhe mbron skalpin. Depërton lehtësisht flokun duke i siguruar atij hidratim. Gjithashtu lufton dëmet e shkaktuara gjatë stilimit të flokëve si dhe nga agjentët e jashtëm.
-Ekstrakte të Zambakut të ujit- Ka efekt qetësues, redukton ndjeshmërinë ndaj të nxehtit dhe irritimet të shkaktuara nga kimikatet.
-Aloe Vera- Ka veti mbrojtëse dhe qetësuese, vecanërisht e përshtatshme për lëkurat sensitive dhe që irritohen lehtësisht.

perdorimi

Aplikoni shampon butësisht në flokë të lagur dhe në skalp. Masazhojeni për pak minuta dhe shpëlajeni.

paketimi

200 ml