TRIDERM MARSEILLE SOAP WITH ANTI-BACTERIAL AGENT

L750

S’ka stok

Out of stock

SKU: 12017

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Sapun i lëngshëm Marsilia për larjen frekuente të duarve, i pasur me agjent antibakterial. Pastron butësisht lëkurën, duke respektuar barrierën mbrojtëse të saj. I përshtatshëm për lëkurat e ndjeshme dhe intolerante. Vetëm për përdorim të jashtëm.

 

perdorimi

Aplikoni produktin në duar të lagura. Masazhojeni butësisht dhe shpëlajeni me ujë të bollshëm.

paketimi

250 ml