DEFENCE HAIR SHAMPOO NOURISHING

L1,250

S’ka stok

Out of stock

SKU: 12015

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Shampo kremoze për lëkurat sensitive dhe flokë te thatë që këputen. Pastron butësisht flokët duke respektuar edhe lëkurat shumë sensitive. Ushqen dhe zbut flokët tuaj duke i lënë ata plotë shkëlqim dhe lehtësisht të menaxhueshëm. Rekomandohet per floke te demtuar, te gjate dhe gjithashtu per floke me onde dhe kacurrela.

 

permban

-Balsam- Zvogëlon ngarkesën elektrike në flokë, ndihmon në krehjen e tij dhe i dhuron shkëlqim dhe butësi në prekje.
-Trimetilglicinë- Një molekulë me origjinë vegjetale, përftuar nga kallam sheqeri me veti hidratuese për lëkurën dhe flokët.
-Sorbitol- Sheqer humektant dhe kundër dehidratimit.
-Vaj bajame e ëmbël, vaj kokosi dhe vaj ulliri- Veti ushqyese dhe mbrojtëse.

perdorimi

Aplikoni shampon butësisht në flokë të lagur dhe në skalp. Masazhojeni për pak minuta dhe shpëlajeni.

paketimi

200 ml