NATURAL SHAMPOO PROPOLIS & WHITE MELILOT 500ML_1767E

L750

Ka stok

In Stock

SKU: 13618

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Shampo kundra zbokthit me ekstrakte te Melilot, Propolis dhe bimë natyrale të cilat pastrojnë flokët
duke i lënë ato të buta dhe me shkëlqim.

  • Pastron butësisht
  • Parandalon zbokthin
  • I përshtatshëm për të gjitha llojet e flokëve
  • I bën flokët të lëmuar dhe me shkëlqim

Përmban: Ekstrakt te Melilot (Melilotus Albus), Propilis, Ekstrakt te lules së Kamomilit, etj.

paketimi

500 ml.