NATURAL SHAMPOO INFUSION 37 HERBS 500ML_1743E

In Stock

SKU: 13616

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Shampo për flokët me ekstrakte të 37 bimëve e cila falë vitaminave dhe elementëve gjurmë forcon flokët ju jep volum dhe shkëlqim.

  • Pastron butësisht
  • Ndihmon për t’i bërë flokët më të trashë
  • Ngop flokët me vitamina
  • I bën flokët me shkëlqim.

 

PERDORIMI

Aplikojeni në flokë te lagur, shkumojeni dhe shpëlajeni me ujë te vakët.

PAKETIMI

500 ml.