O.SH SCALP SCRUB FOR OILY HAIR FIG 75ML-40162E

L650

Ka stok

In Stock

SKU: 12929

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Skrab për skalpin e kokës  i cili ndihmon në balancimin e lagështirës pa hequr asnjë vaj natyral.

Ekstrakti organik i fikut dhe vaji organik i trëndafilit kanë veti ushqyese, të cilat ndihmojnë në ribalancimin e flokëve tuaj, kondicionimin e gjatësisë, duke i lënë flokët voluminoz.

perdorimi

Para se të përdorni shampon, aplikoni një sasi të vogël në lëkurën e lagur të kokës, masazhoni me lëvizje rrethore për 3-4 minuta. Shpëlajeni me ujë. Aplikoni një herë në javë.

paketimi

75 ml.