O.SH GLOWING CONDIT. GOLDEN ORCHID 280 ML (1878E)

L470

Ka stok

In Stock

SKU: 11929

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Ky balsam thekson tonin natyral të ngjyrës së flokëve tuaj dhe rrit elasticitetin e tyre.

I bën flokët tuaj më të lehtë për tu menaxhuar dhe stiluar.

Origjina 99% NATURALE

NUK përmban SLS, PARABEN, SILIKON

permban

  • Ekstrakti i orkideve zbut flokët tuaj, duke ju dhënë atyre një shkëlqim natyral dhe butësi mëndafshi.
  • Vaji organik i jojobës forcon strukturën natyrale të flokëve tuaj, duke mbrojtur ngjyrën e saj nga venitja.

perdorimi

Pasi t’i keni larë flokët, vendosni një sasi të vogël balsami në flokët e lagur. Shpërndajeni balsamin në mënyrë të njëtrajtshme nga rrënjët në majërat e flokëve, mbajeni për 1-2 minuta dhe shpëlani flokët.