O.SH ARGAN & AMLA SHAMPO 280 ML (8307E)

L550

Ka stok

In Stock

SKU: 11910

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Shampo flokesh me MOROCCAN ARGAN & AMLA ndihmon në riparimin e flokëve të dëmtuar, duke i dhënë vitalitet dhe shkëlqim.

Përdorimi i rregullt i linjës MOROCCAN ARGAN & AMLA riparon flokët e dëmtuar nga stilimi dhe i nxehti, duke i lënë flokët tuaj plotë jetë.

permban

  1. Vaji Moroccan i Arganit është i pasur me antioksidant, acide yndyrore dhe vitaminë E, të cilat rrisin elasticitetin e flokëve dhe përmirësojnë strukturën e tij.
  2. Vaji organik Amla i dhuron flokut tuaj një shkëlqim të mrekullueshëm.