O.SH AVOCADO & HONEY SHAMPO 280 ML (2940E)

L550

Ka stok

In Stock

SKU: 11911

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Shampo flokesh LAVISH AVOCADO & HONEY është formuar nga kombinimi i vajit të arganit dhe mjaltit organik, të cilat rikthejnë vitalitetin e flokëve tuaj.

Linja LAVISH AVOCADO & HONEY me veti të fuqishme riparuese i bënë flokët tuaj më të butë, plot shkëlqim dhe lehtësisht të menaxhueshëm.

permban

  • Mjalti organik i pasur me vitamina rikthen shkëlqimin flokëve pa jetë, si dhe kujdeset në mënyrë të vecantë për flokët kacurrela.
  • Vaji i avokados është shumë i pasur me lëndë ushqyese duke ju dhuruar kështu flokë të fortë dhe të shëndetshëm.