NATURAL HAIR CONDI INFUSION 37 HERBS 500ML_1804E

L750

Ka stok

In Stock

SKU: 13621

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Balsam për flokët i cili ndihmon për t’i bërë flokët më të trashë voluminoze dhe lehtësisht të menaxhueshme.

Ushqen flokët me vitamina ju jep shkëlqim.

Përmban: 37 ekstrakte te ndryshme bimësh.

paketimi

500 ml.