NATURAL HAIR CONDI BEARBERRY & BURDOCK 500ML_1798E

L750

Ka stok

In Stock

SKU: 13620

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Balsam për flokët, i cili mbron flokët nga agjentët e jashtëm, parandalon rënien e flokëve dhe shton
shkëlqimin e tyre.

Përmban: Ginseng Siberian, Ekstrakte bimesh.

  • Zvogëlon ndikimin negativ të faktorëve të stresit
  • Parandalon rënien e flokëve
  • Forcon dhe ushqen rrënjët e flokëve
  • Thekson shkëlqimin natyral të flokëve

perdorimi

Aplikojeni në flokë te pastër dhe të lagur vetëm në gjatësinë e tyre. Lëreni të veprojë për 1-2
minuta dhe shpëlajeni me ujë të vakët.

PAKETIMI

500 ml.