Shampoo Rosmarino e Lavanda BIO&VEGAN

L1,450

S’ka stok

Out of stock

SKU: 0745

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Shampo organik me ekstrakt rozmarine dhe lavande per trajtimin e zbokthit.

Pa SLS. Vegan. E testuar per nikelin.

PERMBAN

Vaj esencial rozmarine dhe lavande – qetesojne kruarjen dhe dhurojne nje ndjenje freskie qe ne aplikimin e pare, gjithashtu mbajne larg parazitet

PERDORIMI

Aplikoni shampon ne floke te lagur, masazhojeni lehtesisht dhe shperlajeni.

PAKETIMI

200 ml