NATURAL SHAMPOO ARMORACIA & MUSTARD 500ML_1774E

L750

Ka stok

In Stock

SKU: 13619

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Shampo flokësh e cila pastron butësisht, hidraton forcon rrënjet e flokëve dhe energjizon flokët.

Përmban: Ekstrakt të bimës Armoracia, Mustard, Ekstrakte bimësh.

  • Pastron butësisht
  • Nuk dehidraton flokët
  • Forcon rrënjët e flokëve
  • I jep energji flokëve

 

perdorimi

Aplikojeni në flokë te lagur, shkumojeni dhe shpëlajeni me ujë të vakët.

paketimi

500 ml.