Shampoo Bardana e Betulla BIO&VEGAN

L1,500

S’ka stok

Out of stock

SKU: 0744

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Shampo organike per floke dhe skalp te yndyrshem edhe gjate adoleshences.

Pa SLS.

PERMBAN

Sulfaktanteve te derivuar nga vaji i ullirit dhe proteinat e grurit – pastrojne ne menyre delikate floket tuaj duke i lene ato te bute dhe gjithashtu floku do krihet lehtesisht.

Rrodhe (burdock), mbeshtekne (birch) dhe propolis – ndihmojne ne balancimin dhe purifikimin e skalpit te kokes

Kompeks Laminarghane (perberes natyral te nxjerre nga deti) – ndihmon ne rregullimin e enzimes 5 alfa –reduktaza, pergjegjese per hipersekretimin e yndyres.

Ekstrakt portokalli, limoni dhe bergamo – ndihmojne ne oksigjenimin e bulbit te flokut duke i dhene flokut nje arome te mrekullueshme.

PERDORIMI

Aplikoni shampon ne floke te lagur, masazhojeni lehtesisht dhe shperlajeni.

PAKETIMI

200 ml