Rigenforte Shampo antiforfora

L1,390

Ka stok

In Stock

SKU: 12407

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Rigenforte shampo vajore kundër zbokthit me ekstrakte natyrale dhe veprim forcues, e përshtatshme për të gjithë llojet e flokëve. Prania e tensioaktivëve dhe pH fiziologjik 5,5 lejojnë realizimin e një pastrimi delikat, pa acaruar lëkurën e kokës dhe duke ruajtuar ekuilibrin hidrolipid. Falë pranisë së 3 vajrave esencial ky produkt është ideal për larje të shpeshtë dhe në rast skalpi sensitiv.

perdorimi

Aplikoni produktin në flokë të lagura dhe masazhojeni butësisht, mbajeni për 1-2 minuta dhe pastaj shpërlajeni me ujë të ngrohtë dhe të bollshëm. Mund të përdoret cdo ditë.

Kujdes: Produkt dermokozmetik vetëm për përdorim të jashtëm. Mbajeni larg fëmijëve. Evitoni kontaktin me sytë.

perberesit

Biotinax

Piroctolamina

Vaj Argani

Vaj nga farat e Lirit

Vaj Jojoba

Pantenol

Diamino pirimidina

 

Diamino Pirimidina

paketimi

250 ml

nuk permban

Parabene, ngjyrues artificial, SLS, SLES