Shampoo Ortica BIO & VEGAN

L1,300

Ka stok

In Stock

SKU: 2956

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Shampo e pershtashme per floke dhe skalp sensitiv.

E testuar per nikel, pa SLS, pa parfum.

permban

Surfaktante te derivuar nga sheqeri, arra e kokosit dhe proteinat e grurit – pastrojne skalpin dhe floket ne menyre delicate dhe e bejne ate te pershtatshme shampon per larje frekuente.

Ekstrakt hithre dhe melise (millet) – ndihmojne ne rimineralizimin, oksigjenimin e skalpit te kokes, rigjenerimin dhe forcimin e struktures se flokut nga rrenja deri tek maja edhe tek floket e demtuar nga agjentet fizike dhe kimike.

perdorimi

Aplikoni shampon ne floke te lagur, masazhojeni lehtesisht dhe shperlajeni.

paketimi

200 ml