O.SH SHAMPO FOR OILY HAIR FIG 280 ML-40148E

L650

Ka stok

In Stock

SKU: 12927

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Shampo që ndihmon në balancimin e lagështirës pa hequr asnjë vaj natyral.

Ekstrakti organik i fikut dhe vaji organik i trëndafilit kanë veti ushqyese, të cilat ndihmojnë në ribalancimin e flokëve tuaj, kondicionimin e gjatësisë, duke i lënë flokët voluminoz.

Perdorimi

Aplikojeni në flokë të lagur, shkumëzojeni dhe shpëlajeni tërësisht me ujë të bollshëm.

paketimi

280 ml.