EGGSHELL MEMBRANE 500 MG 60 VCAPS

L6,240

Ka stok

In Stock

SKU: 14365

Find in Store

Pershkrimi i produktit

– Promovon lëvizshmëri normale të kyçeve në 7-10 ditë
– Mbështet indin artikular të shëndetshëm

Membrana e lëvozhgës së vezës është një matricë unike biologjike që përmban kondroitinë, glukozaminë, acid hialuronik, kolagjen dhe proteina të tjera. NEM ndihmon në ruajtjen e kërcit artikular të shëndetshëm dhe indit sinovial përreth duke ushqyer nyjet, si dhe duke mbështetur një përgjigje të ekuilibruar imune.

perdorimi

Permbajtja: Sasia për dozim: Sasia e % së vlerës ditore:
Membrana e lëvozhgës së vezës NEM® 500 mg *

perdorimi

Merrni një kapsulë në ditë.

paketimi

60 kapsula.