NO-DOL ACTIVE CREAM – 100 ML

L1,220

Ka stok

In Stock

SKU: 13762

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Produkt i bazuar në glukozaminë, MSM dhe ekstrakte të Artiglio del Diavolo, shelgut, aloe vera, arnika.

Rekomandohet në rast të dhimbjes dhe ngurtësimit të kyçeve. Pa parabene.

 

perdorimi

Aplikoni kremin, të paktën dy herë në ditë, në pjesët e prekura dhe masazhojeni derisa të përthithet.

permban

Glukzaminë, MSM, Ekstrakt të bimes Artiglio del Diavolo dhe Aloe Barbadensis, Arnika.

paketimi

100 ml.