NO DOL Collagene

L2,950

S’ka stok

Out of stock

SKU: 3040

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Suplement ushqyes me baze Kolagjen Tipi II, ekstrakt Curcuma, Acid hialuronik, Kondroitine dhe vitamine C, qe favorizon mireqenien e artikulacioneve dhe funksionimin e sakte te kartilagjeve dhe indit lidhor.

perdorimi

1 tabletë në ditë, mundësisht gjatë vaktit.

paketimi

60 tableta x 1350 mg

permban

Kolagjen i hidrolizuar (tipo II) 770 mg
Curcuma e.s. 4/1 300 mg
Sulfat Kondroitine 168 mg
Vitaminë C 24 mg
Acido Hialuronik 20 mg

nuk permban

Aromë artificiale, ngjyrues artificial, konservantë, produkte qumështi, produkte peshku, gluten, laktozë, OMG, sheqer