NO-DOL ARNICA FORTE GEL 100 ML

L1,100

Ka stok

In Stock

SKU: 13373

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Xhel i pasur me ekstraktin e Arnikës për veprim qetësues dhe freskues në rast të traumave dhe dhimbjeve muskulare.

permban

Ekstrakt lulesh Arnica, mentol.

perdorimi

Aplikojeni xhelin 2-3 herë në ditë në zonën e prekur dhe masazhojeni me lëvizje rrethore derisa të përthithet plotësisht.

paketimi

100 ml