NO-DOL Curcuma

L2,100

In Stock

SKU: 10374

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Suplement ushqyes me bazë ekstraktin e shafranit të Indisë (turmerik) cili ndihmon në mirëqenien e kockave dhe artikulacioneve.

Shafrani Indisë promovon fleksibilitetin artikular, mirëqenien e kockave dhe gjithashtu ka veti antioksiduese.

 

perdorimi

2 kapsula në ditë të shoqëruara me shumë ujë.

paketimi

30 kapsula x 800 mg

permbajtja

Ekstrakt nga Shafrani Indisë min. 6%

1440 mg

nuk permban

Aromë artificiale, ngjyrues artificial, konservantë, gluten, OMG, sheqer