Aloedermal Shampoo Doccia

L1,000

S’ka stok

Out of stock

SKU: 2529

Pershkrimi i produktit

Aloedermal Shampoo Doccia falë pranisë së vajit të borage në formulim, pastron lëkurën butësisht, ruan barrierën hidrolipide dhe mbron lëkurën. Produkti është më origjinë natyrale, hipoalergjik, i testuar dermatologjikisht dhe mikrobiologjikisht dhe i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurave, vecanërisht ato sensitive dhe reactive.

Klinikisht i testuar, Hipoalergjik

perdorimi

Aplikoni produktin në trup ose flokë dhe masazhojeni butësisht, pastaj shpërlajeni me ujë të bollshëm..

paketimi

200 ml

permban

Aloe VeraSterole vegjetalePantenolVaj BorageCisteinë

nuk permban

Parabene, ngjyrues artificial, konsevantë, SLS, SLES.