DEFENCE DEO SENSITIVE 48H Milky emulsion

L1,050

S’ka stok

Out of stock

SKU: 10763

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Deodorant ne forme emulsion (ne trajte qumeshti) kunder djersitjes. Nuk permban alkool dhe parfum. Efekti I tij zgjat deri ne 48 ore. I pershtatshem edhe per lekurat sensitive.

 

permban

Klorhidrat alumini: Antiperspirant, rregullon djersen duke punuar siperfaqesisht ne nivelin e kanaleve sekretore te gjendrave te djerses.

Derivati i bimes se limonit: Neutralizon aromen e keqe.

Pantenol:  Ka efekt hidratues dhe mbrojtes.

Alantoina: Qetesuese dhe mbrojtese.

Vitamina E: Ka veti antioksidante.

perdorimi

Aplikoni produktin ne lekure te pastruar dhe te thate.

paketimi

100 ml