FIRMING NECK & DECOLLETE CREAM

L5,000

Ka stok

In Stock

SKU: 10226

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Krem me efekt lifting per lëkurën në zonën e qafës dhe dekoltesë. Si sipërfaqja e lëkurës ashtu edhe shtresat më të thella të lëkurës furnizohen me lagështi afatgjatë. Konsistenca e mëndafshtë përthithet shpejt nga lëkura dhe siguron butësi dhe elasticitet të dukshëm.

perdorimi

Aplikoni kremin ne zonen e qafës dhe dekoltesë dhe masazhojeni butësisht.

perberesit

• Ekstrakti i tërshërës: Ka efekt lifting per lekuren.
• Ekstrakti i majave: Stimulon sintezën e proteinave ankoruese në shtresën lidhëse dermalo-epidermale dhe për këtë arsye redukton volumin dhe thellësinë e rrudhave
• Acidi hialuronik me zinxhir të gjatë dhe të shkurtër: lëmueshmëria e lëkurës që vërehet menjëherë dhe rritja afatgjatë e lagështisë së lëkurës; zbut dhe redukton rrudhat e shkaktuara nga thatësia.

paketimi

150 ML