O.SH BODY SCRUB KENYAN MANGO 250 ML (2622E)

L600

Ka stok

In Stock

SKU: 11956

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Skrab per trupin me fruta dhe me arome te mire permban ekstraktin e mangos organike dhe sheqerin natyror. Skrabi eksfoljon dhe rinon lekuren, largon qelizat e vdekura, e ben lekuren e bute, te mendafshte dhe i fal lekures nje shkelqim te shendetshem.

perdrimi

Vendosni nje sasi te vogel skrabi ne lekuren e lagur, duke kryer levizje te lehta masazhuese dhe me pas shpelajeni lekuren. Perdoreni skrabin 2 ose 3 here ne jave per te pasur rezultate edhe me te mira.

paketimi

250 ml