O.SH LIFTING BODY BUTTER MEDITERRANEAN 350 ML (2288)

L1,900

Ka stok

In Stock

SKU: 11969

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Gjalpë trupi me një teksturë delikate, i cili ju ofron një kujdes luksoz Spa për lëkurën tuaj.

Formula përmban përbërës natyralë të cilët i japin lëkurës tuaj butësi, përsosmëri dhe elasticitet.

Gjalpi Shea përmirëson tonin e lëkurës dhe stimulon procesin e rigjenerimit të saj.

Vaji i lajthisë nxit hidratimin e lëkurës, ndërsa vaji organik i portokallit ka një efekt lifting natyral.

perdorimi

Aplikoni një sasi të vogël në lëkurë të pastër të thatë me lëvizje të lehta masazhuese derisa të përthithet. Për rezultate më të mira kushtojini vëmendje të veçantë zonave problematike të lëkurës (ijet, barku, kofshët etj). Masazhi ditor është një hap kritik për përmirësimin e pamjes së lëkurës suaj.

paketimi

350 ml.