Olio Solare Super Abbronzante

L2,480

Ka stok

In Stock

SKU: 1902

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Vaj plazhi, pa filtra mbrojtes, per fytyre dhe trup. Vaj i thate, nuk yndyros dhe perthithet lehtesisht nga lekura. Ndihmon ne marrjen e nje ngjyre intensive, graduale dhe qe zgjat. Permban vaj monoi dhe vaj argani, te cilat ndihmojne jo vetem ne marrjen e nje ngjyre te bukur si cokollate, por edhe ne mbrojtjen e lekures nga procesi i plakjes, duke i dhuruar asaj hidratim dhe shkelqim.

I testuar per nikelin, rezistent ndaj ujiit, me arome hipoalergjike.

perdorimi

Aplikoni vajin ne lekure para dhe gjate ekspozimit ne diell. Shmangni kontaktin me zonen e syve.

paketimi

150 ml