ONAILS ONIX Nail-biting solution

L1,250

Ka stok

In Stock

SKU: 2724

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Solucion per te shmangur ngrenien e thonjeve dhe kutikulave (onikofagine).

permban

Ekstrakt Quassia Amara:  Ekstrakt shume i hidhur nga druri i Quassia Amara, peme qe rritet ne zonat tropikale.

Ekstrakt Capsicum: Ekstrakt nga speci djeges qe eshte i pasur me kapsaicine, substance jashtezakonisht pikante.

Denatonium Benzoat: Substance sintetike shume e hidhur.

perdorimi

Aplikojeni produktin tek thonjte dhe zonen perreth, dhe lereni te thahet. Perseriteni aplikimin disa here ne dite, vecanerisht pas larjes se duarve.
Produkti eshte i pademshem edhe nese gelltitet ne sasi te vogla permes kontaktit me mukozen orale.

paketimi

11 ml