O.SH BODY DESSERTS MANGO SORBET SCRUB 450ML-2080

L1,500

Ka stok

In Stock

SKU: 12267

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Scrub trupi me Mango i jep lëkurës tuaj butesi dhe shkelqim.

Gjalpi i mangos nxit vetë-rinovimin natyral të lëkurës suaj, vaji i farave të rrushit ngadalëson procesin e plakjes, ndërsa vaji organik i kajsisë tonifikon lëkurën tuaj.

perdorimi

Vendosni një sasi të vogël kremi peeling në lëkurën e lagur me levizje të lehta masazhuese. Shpelajeni lëkurën me ujë.

paketimi

450 ml.