Crema Seno Plus & Up

L3,550

Ka stok

In Stock

SKU: 0773

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Krem natyral i cili ndihmon ne tonifikimin dhe ngritjen e gjoksit. Rezultatet jane te dukshme qe ne aplikimin e pare.

PERMBAN

Ekstrakte bimore Pisum sativum, sumbullare, ballebreshtes (goat’s- rue) dhe thrashegra (blueberry – ndihmojne ne tonifikimin dhe rritjen e elasticitetit te lekures.

Acid hialuronik me 3 pesha molekulare te ndryshme – forcon dhe tonifikon gjoksin.

Vaj avokado, vaj nga embrioni grurit dhe gjalp shea – ushqejne, hidratojne dhe tonifikojne lekuren.

PERDRIMI

Aplikohet 2 here ne dite, ne fillim duke e masazhuar me levizje rrethore rreth gjoksit dhe me pas nga gjoksi ne drejtim te qafes. Rekomandohet te aplikohet edhe ne zonen e dekoltese. Nuk perdoret gjate shtatzenise. Mund ta perdorni gjate ushqyerjes me gji, por shperlajeni gjoksin para se te ushqeni beben me gji.

PAKETIMI

100 ml