Profumo Libeccio Intenso

L7,450

Ka stok

In Stock

SKU: 2871

Pershkrimi i produktit

Parfum me baze arome agrumesh, mersine, dellinje dhe arome nga druri i embel. Parfum magjik me arome te parezistueshme dhe te paharrueshme e cila perhapet ne ajer duke i bere te gjithe per vete.

 

paketimi

50 ml