EALK STEP 1 (NAIL CARE) 14 ml

L1,500

Ka stok

In Stock

SKU: 13492

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Ealk Step 1 është një produkt efektiv për shëndetin e thonjve për trajtimin e onikomikozës, hiperkeratozën, dhe thonj psoriatik.

• Vepron shpejt
• Rezultate të dukshme që në ditët e para
• Përdoret nga e gjithë familja
• Zbut thonjtë
• Veprim keratolitik
• Veprim antimykotik

 

permban

Ure, Acid salicilik dhe Pirokton olamine.