O.SH BROWN SUG BODY SCRUB PUMPKIN SPICE250M 43279E

L770

Ka stok

In Stock

SKU: 13625

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Skrab trupi aromatik me erëza kungull dhe sheqer kaf i cili pastron, zbut dhe ushqen lëkurën tuaj.

Vaji organik i kungullit, plot me vitamina C dhe E, ushqejnë dhe rigjenerojnë lekuren tuaj.

 

perdorimi

Aplikojeni në lëkurë të lagur me lëvizje rrethore, më pas shpëlajeni tërësisht. Përdoreni 2-3 herë në javë për rezultate më të mira.

paketimi

250 ml.